Menetrend tervezet 2018-2019-es tanévre
(Balsa-Gávavencsellő-Búj-Kótaj-Paszab-Ibrány-Nagyhalász)
Indulás: Buj:
Nagyhalász - 6:00 Hermina tanya - 6:49
Ibrány Nagyerdő - 6:05 Kossuth út - 6:49
Műv.ház - 6:06 Műv.ház - 6:50
Iskola - 6:07 Mozi - 6:52
Cukrászda - 6:08 Rákóczi út - 6:53
Kertvárosi elág. - 6:09 Kótaj:
Kiserdő - 6:10 Autóbusz forduló - 6:59
Gávai elág. - 6:12 Árpád út - 7:00
Paszab: Fogorvosi rendelő - 7:01
Aut VT. - 6:14 Templom - 7:04
Posta - 6:15 TSZ telep - 7:05
Iskola - 6:16 Érkezés:
Posta út. - 6:17 Nagyhalász iskola -7:20
Balsa:
mozi - 6:33
Községháza - 6:34
Rákóczi út. - 6:35
Gávavencsellő:
Főtér - 6:36
Dózsa György út - 6:37
Községháza - 6:38
Hősök tere - 6:40
Petőfi út - 6:41
Petőfi út - 6:42