Iskolabusz menetrend

2018. augusztus 26., 16:27

Menetrend tervezet 2018-2019-es tanévre

(Balsa-Gávavencsellő-Búj-Kótaj-Paszab-Ibrány-Nagyhalász)

 

Indulás:                                                 Buj:

Nagyhalász - 6:00                                                  Hermina tanya - 6:49

Ibrány Nagyerdő - 6:05                                       Kossuth út - 6:49

Műv.ház - 6:06                                                       Műv.ház - 6:50

Iskola - 6:07                                                            Mozi - 6:52

Cukrászda - 6:08                                                    Rákóczi út - 6:53

Kertvárosi elág. - 6:09                                         Kótaj:

Kiserdő - 6:10                                                         Autóbusz forduló - 6:59

Gávai elág. - 6:12                                                  Árpád út - 7:00

Paszab:                                                  Fogorvosi rendelő - 7:01

Aut VT. - 6:14                                                         Templom - 7:04

Posta - 6:15                                                            TSZ telep - 7:05

Iskola - 6:16                                                            Érkezés:

Posta út. - 6:17                                                      Nagyhalász iskola -7:20

Balsa:

mozi - 6:33

Községháza - 6:34

Rákóczi út. - 6:35

Gávavencsellő:

Főtér - 6:36

Dózsa György út - 6:37

Községháza - 6:38

Hősök tere - 6:40

Petőfi út - 6:41

Petőfi út - 6:42