Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Tantestület

Tantestület 2021/2022 tanév

 

Tanár Tantárgy
Ármós Tamás Zoltánné Ének-zene

Baumann Zsolt

gyakorlati oktató

Szakmai gyakorlat II.
Alágazati specializáció gyakorlat
Alapozó gyakorlatok
Élelmiszervizsgálat gyakorlat
Mézeskalács készítés gyakorlata
Munkavédelem és higiénia gyakorlat
Sütőipari termékek készítése
Boros Mihály Testnevelés
Csontó-Koi Ibolya Matematika
Ének-zene
Vizuális kultúra
Technika és tervezés
Önálló
Szabadidő

Dr. Tompa Sándor

elméleti oktató

Marás
Köszörülés
Esztergálás
Műszaki alapismeretek
Gépészeti alapismeretek

Egri-Nyári Barnabás

iskolalelkész

Bibliaismeret

Elek Tibor

gyakorlati oktató

Esztergálás gyakorlata
Marás gyakorlata
Köszörülés gyakorlata
Minőség-ellenőrzés gyakorlat
Gépészeti alapismeretek gyakorlat
Villamos alapismeretek gyakorlata
Forgácsoló megmunkálások
Gyártáselőkészítés gyakorlat
Feketéné Ádám Judit Matematika
Vizuális kultúra
Önálló
Szabadidő

Feketéné Horváth Tímea

6.g osztályfőnök

Természetismeret
Földrajz
Tanulószoba
Osztályfőnöki
Technika
Technika és tervezés
Földrajz fakultáció

Gosztola Ferencné

12.g osztályfőnök

Matematika
Bibliaismeret
Bibliaismeret fakultáció
Osztályfőnöki
Győri Gabriella Angol
Tanulószoba
Foglalkoztatás II
Foglalkoztatás I
Harsányi Dóra Magyar irodalom
Magyar nyelv
Napközi

Jankovszkiné Horváth Noémi

10.f osztályfőnök

Angol
Osztályközösség- építő Program

Kanyáriné Biró Tünde

8.a osztályfőnök

Matematika
Osztályfőnöki
Kató László Hon- és népismeret
Természetismeret
Történelem
Katóné Hidegh Anikó Matematika

Katóné Szoboszlai Ibolya

2.a osztályfőnök

Magyar nyelv és irodalom
Önálló
Szabadidő

Kelemenné Móré Andrea

8.g osztályfőnök

Magyar irodalom
Magyar nyelv
Kommunikáció – magyar nyelv és irodalom
Osztályfőnöki

Kmetzné Bodnár Katalin

11.f osztályfőnök

Magyar irodalom
Magyar nyelv
Kommunikáció – magyar nyelv és irodalom
Tanulószoba
Osztályfőnöki
Történelem

Kocán Matild

1.g osztályfőnök

Magyar nyelv és irodalom
Környezetismeret
Önálló
Szabadidő
Komiszár Istvánné Napközi
Koncsosné Gencsi Ágnes Napközi

Kormány László

9.t osztályfőnök

Fizika
Villamos alapismeretek
Sakk
Osztályfőnöki
Komplex természettudományos tantárgy

Kormányné Gönczi Valéria

intézményvezető

Munkavállalói ismeretek
Kommunikáció
Kovács Viktor Néptánc
Tanulószoba

Kropkóné Gulácsi Andrea

3.g osztályfőnök

Magyar irodalom
Magyar nyelv
Környezetismeret
Vizuális kultúra
Testnevelés/Tánc és mozgás
Sakk
Technika
Technika és tervezés
Kulcsár Erzsébet Zsanett Magyar irodalom
Magyar nyelv
Tanulószoba

Kulinné Mihalik Éva

9.p osztályfőnök

Osztályfőnöki
Szakmai gépek
Sütőipari technológia II.
Szakmai gépek II.
Szakmai számítások II.
Munkavállalói ismeretek
Élelmiszerismeret
Gazdasági és fogyasztóvédelmi ismeretek
Mézeskalács készítés
Munkavédelem és higiénia
Gazdasági és vállalkozási ismeretek
Minőségellenőrzés és minőségbiztosítás
Portfoliókészítés
Sütőipari ismeretek

Megyesi Zoltán

6.a osztályfőnök

Informatika
Digitális kultúra
Osztályfőnöki
Technika és tervezés
Digitális alkalmazások
Informatika fakultáció

Mikolainé Székelyhidi Zita Judit

2.g osztályfőnök

Magyar nyelv és irodalom
Testnevelés/Tánc és mozgás
Technika és tervezés
Önálló
Szabadidő
Nagy-Lippai Gabriella Matematika
Bibliaismeret
Testnevelés/Tánc és mozgás
Önálló
Szabadidő

Nagyné Nagy Viktória

7.g osztályfőnök

Biológia
Testnevelés
Osztályfőnöki

Pokareczki Norbert

intézményvezető-helyettes

Mozgóképkultúra és médiaismeret
Testnevelés

Polgár László

gyakorlati oktató

Sütőipari termékek készítése

Rácz András

gyakorlati oktató

Esztergálás gyakorlata
Marás gyakorlata
Köszörülés gyakorlata

Rózsáné Harsányi Irén

5.g osztályfőnök

Természetismeret
Biológia
Tanulószoba
Osztályfőnöki
Technika
Technika és tervezés
Életvitel és gyakorlat

Simon Ildikó

3.a osztályfőnök

Magyar irodalom
Magyar nyelv
Matematika
Környezetismeret
Technika

Sózer-Pápai Zsuzsánna Klára

11.p osztályfőnök

Magyar irodalom
Magyar nyelv
Angol
Osztályfőnöki
Szabó Judit Ildikó Angol
Gazdasági ismeretek
Szabó-Jakab Judit Német
Német
Vizuális kultúra

Szabóné Berecz Judit

10.p osztályfőnök

Magyar irodalom
Magyar nyelv
Kommunikáció – magyar nyelv és irodalom
Osztályközösség- építő Program
Történelem
Történelem és társadalmi és állampolgári ismeretek

Szakáts Attila

4.g osztályfők

Magyar irodalom
Magyar nyelv
Matematika
Testnevelés/Tánc és mozgás

Szentirmai Gábor Zoltánné

11.g osztályfőnök

Magyar irodalom
Magyar nyelv
Bibliaismeret
Bibliaismeret fakultáció
Osztályfőnöki
Dráma és tánc

Szerdahelyi János

elméleti oktató

Gépészeti alapismeretek

Szuhár Miklós

intézményvezető-helyettes

4.a osztályfőnök

Matematika
Szűcs Anikó Matematika
Vizuális kultúra
Technika és tervezés
Önálló
Szabadidő
Szabadidő

Tolnainé Rakaczki Ágnes Mária

1.a osztályfőnök

Magyar nyelv és irodalom
Bibliaismeret
Néptánc
Testnevelés/Tánc és mozgás
Önálló

Türkné Bodnár Judit

5.a osztályfőnök

Bibliaismeret
Természetismeret
Kémia
Tanulószoba
Osztályfőnöki

Vad Zsolt

9.f osztályfőnök

Testnevelés
Osztályfőnöki

Városiné Bakó Klára

7.a osztályfőnök

Matematika
Osztályfőnöki